Antoni Kaczmarek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2013
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem żegnamy
Ś+P
prof. dr. hab.
Antoniego Kaczmarka
emerytowanego profesora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,
prezesa Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego w latach 1980-1982
Honorowego Członka Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego
Łączymy się w smutku z Rodziną i składamy wyrazy współczucia
Członkowie Poznańskiego Koła Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4 stycznia 2013 r.
zmarł
śp.
prof. dr hab. Antoni Kaczmarek
profesor zwyczajny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,
dyrektor Instytutu Hodowli i Technologii Produkcji Zwierzęcej (1976-1981), kierownik Katedry Hodowli Bydła (1981-1994), prezes Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego (1980-1982), przewodniczący Komisji Hodowli Bydła w Radzie Naukowo-Technicznej przy Ministrze Rolnictwa, członek Komisji Technologii Produkcji Zwierzęcej Wydziału V Polskiej Akademii Nauk.
W uznaniu zasług został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz wieloma innymi odznaczeniami krajowymi
i zagranicznymi.
W osobie Pana Profesora Uczelnia straciła cenionego naukowca,
wychowawcę i oddanego nauczyciela wielu pokoleń studentów.
Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona 8 stycznia 2013 r.
o godz. 9.30 w kościele pw. św. Karola Boromeusza, os. Pod Lipami 100
w Poznaniu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu
przy ulicy Lutyckiej w Poznaniu.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dziekan i Rada Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt,
Pracownicy i Studenci
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

„Przecież nie cały umieram, to co we mnie niezniszczalne trwa”
Jan Paweł II
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2013 r. w wieku 89 lat, opatrzony sakramentami świętymi,
zmarł nasz najukochańszy Mąż, Ojciec, Dziadek i Pradziadek
ś+p
Antoni Kaczmarek
Msza pogrzebowa będzie odprawiona we wtorek 8 stycznia 2013 r. o godz. 9.30
w parafii pw. św. Karola Boromeusza, os. Pod Lipami.
Pogrzeb po mszy świętej o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Lutyckiej.
W głębokim smutku pogrążona
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

W rocznicę śmierci Ania


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Stanisław Szmajda


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kuzynka Wanda Haremza


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta Stolska z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia