Mieczysława Szymańska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2009
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ś + p Pani Mieczysławy Szymańskiej naszego Radcy Prawnego, a nade wszystko wspaniałego i prawego człowieka. Rodzinie Zmarłej wyrazy szczerego i głębokiego współczucia składa Zarząd Firmy PPT Vinylpex Robińscy

Plaża

Mama odchodzi zawsze za wcześnie. Dnia 4 września 2009 r. odeszła od nas moja Kochana Mama ś+p Mieczysława Szymańska z domu Romińska Proszę o modlitwę córka Joanna

Z bólem zawiadamiamy, że dnia 4 września 2009 r. odeszła od nas ukochana Żona i Mama ś+p Mieczysława Szymańska z domu Romińska Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 9 września 2009 r. o godz. 9.00 w kościele Ojców Dominikanów przy Alejach Niepodległości. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.20 na cmentarzu junikowskim. W smutku pogrążony mąż Andrzej wraz z Rodziną

Pogrążeni w głębokim smutku i żalu zawiadamiamy, że w dniu 4 września 2009 r. odeszła od nas śp mecenas Mieczysława Szymańska W Zmarłej straciliśmy wspaniałego, wielkiej dobroci i życzliwości Człowieka i Przyjaciela, związanego z naszą placówką. Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy najserdeczniejszego współczucia. Pogrzeb odbędzie w środę, 9 września 2009 r. o godzinie 12.20 na cmentarzu junikowskim. Dyrekcja i Pracownicy Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki radcy prawnego śp Mieczysławy Szymańskiej Rodzinie Zmarłej wyrazy głębokiego żalu i szczerego współczucia składają Dziekan i Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu

Rodzinie Ś+p Mieczysławy Szymańskiej wyrazy serdecznego współczucia składają Właściciele i Pracownicy firmy Pawo-Alu System

Msza święta w drugą rocznicę śmierci
ś + p Mieczysławy Szymańskiej
odbędzie się w niedzielę, 4 września br. o godzinie 8.30
w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Poznaniu przy ul. Fredry 11.
Za modlitwę i obecność dziękuje
Rodzina

Msze święte w pierwszą rocznicę śmierci mojej Mamy
ś + p
Mieczysławy Szymańskiej
odbędą się:
3 września 2010 r. o godzinie 19.00 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela
w Poznaniu przy ul. Fredry 11
oraz
4 września 2010 r. o godzinie 7.00 w kościele oo. Dominikanów
przy al. Niepodległości 20.
Mamo, pamiętam
Joanna

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Szymański


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Szymański


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia