Edward Szwemin

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2012
Kurier Lubelski

5 grudnia mija 26 lat od nagłego odejścia
śp.
Edka Szwemina
profesora Szkół Ekonomicznych im. A. J. Vetterów,
jazzowego pianisty, działacza opozycyjnego w wiadomym czasie,
Przyjaciela ludzi i zwierząt,
Człowieka bardzo kochającego rodzinne Chojnice.
Życie jest jak szkło
A szkło jest twarde i kruche
Dlatego 5 grudnia 2012 roku o godz. 12.30 w Kościele Akademickim KUL
pamiętajmy o Nim, o Jego Bliskich, a także o Wszystkich w jakikolwiek sposób
związanych ze Szkołą Vetterów.
Módlmy się za Tych, którzy odeszli do TAMTĄD
i o łaski dla Nas – jeszcze TUTEJSZYCH.
Ala, Kasia, Małgosia z Paulinką i Piotrusiem
oraz Starzy Znajomi

Plaża

Za ulice znanych domów i powyginanych spraw
Pospieszyłeś w środku życia, w bladych promieniach grudnia.
Na krótko przed Kolędą, za jesienią, za sumieniem,
Za... Nie wyszeptał tego nikt, nie odpowie na to łza.
Tyle prześpieszyło lat, tyle zgasło Pierwszych Gwiazdek.
Coś jaśnieje, jak Betlejem: - Jesteś Ty lecz nie ma Nas.
5 grudnia 2011 roku o godz. 12.15 w Kościele Akademickim KUL zostanie odprawiona Msza Św. w 25 rocznicę odejścia
ŚP. Edwarda Szwemina
Nauczyciela Szkół Ekonomicznych im. A. J. Vetterów.
Wszystkich pamiętających Jego Osobę prosimy o ciepłą, modlitewną refleksję.
Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia