Stanisław Wasiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2012
Głos Wielkopolski
"Pozostaniesz na zawsze w sercach i pamięci
tych, którzy Cię bardzo kochają"
Pogrążeni w głębokim smutku i bólu zawiadamiamy, że
w dniu 15.07.2012 r. po ciężkich cierpieniach odszedł
od nas na zawsze pełen dobroci, miłości i poświęcenia
nasz ukochany Tata, Teść i Dziadek
Ś + P
STANISŁAW WASIAK
lat 76
Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona
18 lipca (środa), o gdzinie 10.00 w kościele
pw. św. Jana Bosko w Poznaniu przy ul. Warzywnej 17.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 14.30
na cmentarzu Junikowo.
W smutku pogrążeni Córka Hania oraz Synowie
Grzegorz i Paweł z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia