Rodzinie Zmarłego Leszka Średnickiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2010
Dziennik Wschodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2010
Dziennik Wschodni
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy zmarłego nagle w dniu 29 maja 2010 roku Ś.P. Leszka Średnickiego długoletniego pracownika Urzędu Miasta Łuków wspaniałego kolegę i współpracownika. Drogi Leszku prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie. Prawdziwego przyjaciela nie traci się nigdy. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Dziękujemy. Spoczywaj w pokoju. Łącząc się w bólu składamy wyrazy współczucia Rodzinie zmarłego. Burmistrz Miasta oraz koleżanki i koledzy z Urzędu Miasta Łuków
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia