Ewa Zalewska-Worotyńska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2010
Dziennik Bałtycki

<p>Byłaś Czarodziejką, Dobrą Wróżką z bajki...<br />po pajęczych nitkach sięgałaś do gwiazd...<br />uczyłaś nas czytać pomiędzy słowami...<br />przy dźwiękach muzyki zatrzymywać czas...<br />otwierałaś serca, przytulałaś dłonie...<br />potrafiłaś dotrzeć do każdego z nas...</p>
<p>Zawiadamiamy, że w dniu 15 stycznia 2010 r. odeszła<br />śp.<br />Ewa Zalewska-Worotyńska<br />Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 21 stycznia 2010 r. o godz. 8.30 w kościele pw. św. Jakuba w Gdańsku-Oliwie.<br />Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia o godz. 13.30 w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko.<br />Zamiast kwiatów prosimy o wpłaty na dowolne hospicjum z dopiskiem &quot;Kwiaty dla Ewy&quot;.<br />Rodzina i Przyjaciele</p>

Byłaś Czarodziejką, Dobrą Wróżką z bajki...
po pajęczych nitkach sięgałaś do gwiazd...
uczyłaś nas czytać pomiędzy słowami...
przy dźwiękach muzyki zatrzymywać czas...
otwierałaś serca, przytulałaś dłonie...
potrafiłaś dotrzeć do każdego z nas...

Zawiadamiamy, że w dniu 15 stycznia 2010 r. odeszła
śp.
Ewa Zalewska-Worotyńska
Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 21 stycznia 2010 r. o godz. 8.30 w kościele pw. św. Jakuba w Gdańsku-Oliwie.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia o godz. 13.30 w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko.
Zamiast kwiatów prosimy o wpłaty na dowolne hospicjum z dopiskiem "Kwiaty dla Ewy".
Rodzina i Przyjaciele

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam

Adam Stepka


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Adam


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
pamiętam

adam stepka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Katarzyna Pawłowska -Słaba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tyle lat minęło...,a pamięć trwa


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Beata Łobodzinska


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam ... Kasia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Adam Stepka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

J.iM.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bartosz Rajnisz


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Adam Stepka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia Sapinska


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

sabina


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

g


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Malgorzata


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Witold Szulecki


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Gorzkowska


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Basia S.


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Daria Wystańska (Żmijewska)


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JAnusz


16 l

<p>Ewo, dziewczyno z Wybrzeża...</p> <p>DRUGA STRONA</p> <p>na drugą stronę tęczy</p> <p>most wiedzie z nici pajęczej</p> <p>po moście dusza płynie</p> <p>wolno jak rzeka w dolinie</p> <p>jak światło by w smudze cienia</p> <p>poszukać ukojenia</p> <p></span></p> <p>Ewo,</p> <p>Dziewczyno z Wybrzeża. Był trudny i piękny rejs. Jest teraz odpocznienie w porcie bezbolesności.</p> <p>Nie będę Cię żegnać. Bo nie chcę i nie potrafię. Nie będę Cię żegnać, bo nie ma to sensu. Spotkamy się przecież niebawem. Może jutro, może pojutrze, a może za dłuższą chwilę. Któż to wie... Czyli, że będzie tak, jak dotąd między nami bywało.</p> <p>Tymczasem, będzie mam wszystkim brakować... Twojego, charakterystycznego wyłącznie dla osób naprawdę inteligentnych, przyprawionego pozorną złośliwością, a tak naprawdę pełnego zatroskania o kondycję ludzką, poczucia humoru. Zatęsknimy za Twoim patrzeniem na świat. Ale to przecież tylko na chwilę...</p> <p>I choć gardła teraz ściśnięte, oczy mokre, a myśli ciężkie, to – razem z Twoimi najbliższymi – postaramy nauczyć się cieszyć z tego, że już nie cierpisz.</p> <p>Wojtku, Michale, macie siebie, ale gdyby, któregokolwiek dnia, mimo to, choćby przez moment, to nie wystarczało, pamiętajcie, że macie także nas.</p> <p>(Ewa Karbowska i Maciej Pacak)</p> <p></em></p> <p>Ewa Zalewska Worotyńska – zmarła 14.01.2010</p> <p></strong></p></p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Karbowska


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota Trzeszczkows ka


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia