Wacław Wasilewski
This was published in the following publications on 22.09.2012:
Kurier Lubelski
This was published in the following publications on 22.09.2012:
Kurier Lubelski
Wspaniałym Przyjaciołom ze Świdnika Panu Lechowi Ciężkiemu i Jego Kolegom za krew, którą oddawali dla
ŚP. Wacława Wasilewskiego
gorące podziękowanie składa
siostra
W dniu 13 września 2012 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie
mój jedyny, najukochańszy Brat
śp.
Wacław Wasilewski
Lekarzom, całemu Personelowi Oddziału Hematologii Szpitala przy ul. Staszica
za troskliwą opiekę w czasie choroby mojego Brata wyrażam wdzięczność i serdeczne podziękowanie.
Dziękuję również Pani Ordynator i całemu Personelowi ze szpitala im. Jana Bożego przy ul. Biernackiego
Oddziału Kardiologiczno-Wewnętrznego.
Wyrazy głębokiej i szczerej wdzięczności przekazuję
Panu Markowi Turczyńskiemu oraz Panom Józefowi Kaczorowi, Janowi Sarzyńskiemu, Andrzejowi Trębaczewskiemu,
Pani Halinie Zaporowskiej, Dr Elżbiecie Szubartowskiej i Pani Barbarze Potakiewicz
za szczególną troskę i zaangażowanie się we wszystkie problemy Chorego,
za obecność przy Nim i pomoc w trudnych dla mnie chwilach.
Równocześnie dziękuję z całego serca związkowi „Solidarność” oraz wszystkim uczestnikom uroczystości pogrzebowych.
Siostra
End of content
No more pages to load
Barbara
11yrs