Jolanta Cerebież-Tarabicka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.08.2012
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.08.2012
Dziennik Bałtycki
Z wielkim smutkiem żegnamy
Jolantę Cerebież-Tarabicką
- psycholożkę, wieloletnią pracownicę Akademii Medycznej
- animatorkę i współtwórczynię Galerii Sulmin
- miłośniczkę i mieszkankę Wrzeszcza
- radną dzielnicy Wrzeszcz Górny
- wspaniałego, mądrego człowieka.
Przyjaciele z Komitetu Inicjatyw Lokalnych, radni dzielnicy Wrzeszcz Górny
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Jolanty Cerebież-Tarabickiej Pozostał nieprzegadany czas i wspomnienie przyjaciele
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
ELZBIETA LETKIEWICZ-BALL
8 l
9 l
9 l
10 l
Jan, Staś i Antoś - z Anglii
11 l
Krysia, Maria, Alina, Londyn
12 l
JKN
12 l
Tersa
12 l
Rodzina Turewiczów z Chełma
13 l
Anna
13 l
Ziunia
13 l
Galeria Sulmin
13 l
Barbara Witman
13 l