Maria Łukaszczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2009
Gazeta Pomorska
Z żalem zawiadamiamy, że dnia 2 czerwca 2009 r. zmarła nasza była pracownica, a obecnie emerytka śp. Maria Łukaszczyk Pogrzeb odbędzie się dnia 4.06.2009 r. o godz. 10.30 w Łobżenicy. Rodzinie zmarłego wyrazy serdecznego współczucia składa Zarząd, Rada Nadzorcza i Pracownicy Farmaceutycznej Spółdzielni Pracy "Filofarm" w Bydgoszczy i Łobżenicy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia