Stanisław Hejda
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2012
Dziennik Polski
Zbliżające się oraz każde kolejne Święto Zmarłych przypominać nam będzie naszego długoletniego współpracownika i serdecznego Kolegę mgra inż. Stanisława Hejdę zmarłego 9 września 2012 r. Spoczął On na cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Grono Przyjaciół z byłego BIPROSKÓR-u
Dziękujemy całemu zespołowi Oddziału Stacjonarnego Medycyny Paliatywnej Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Krakowie przy ulicy Wielickiej 267 za niezwykle troskliwą i profesjonalną opiekę w ostatnich tygodniach życia mojego Męża i naszego Taty Stanisława Hejdy. Panu doktorowi nauk med. Janowi Iwaszczyszynowi, specjaliście chorób wewnętrznych i specjaliście medycyny paliatywnej, Panu Andrzejowi Krupińskiemu, lekarzowi specjaliście chorób wewnętrznych, Paniom pielęgniarkom, Paniom opiekunkom i całemu zespołowi dziękujemy za serce, delikatność i godne towarzyszenie najbliższej nam osobie w najważniejszym i najtrudniejszym momencie życia.
Anna Hejda z córkami
ŚP.
Stanisław Hejda
Najukochańszy Mąż, Tato, Brat
Przeżywszy lat 76, po długiej i ciężkiej chorobie,
opatrzony Św. Sakramentami, zmarł 9 września 2012 roku.
Przeżył swoje życie dobrze i pracowicie. Kochał ludzi, swoją pracę i zwierzęta.
Msza święta żałobna odprawiona zostanie w czwartek,
13 września 2012 r., o godz. 10.20 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego do grobowca rodzinnego
W sercu jesteś Ty i te wszystkie lata, które przeżyliśmy razem
Żona, córki, siostra i rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia