Mariola Wrocińska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2012
Głos Wielkopolski
Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby umarł, żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
ś + p
Mariolę Wrocińską
Swoim życiem pokazywałaś nam, jak być dobrym Chrześcijaninem i Polakiem.
Irkowi, Asi i Madzi
składamy wyrazy serdecznego współczucia Przyjaciele:
Dorotka i Marek, Renia i Adam, Maryla i Zdzisław,
Rysia i Boguś, Hania i Paweł, Magda
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
ja
12 l
SYLWIA
14 l
Ebieta Tajsner
14 l
ktoś
14 l