MARIAN KOWALCZUK
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.07.2012
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.07.2012
Gazeta Lubuska
Lekarzom: Pani Alinie Świderskiej, Pani Irenie Blewońskiej i Panu Marcinowi Myszkowskiemu z Oddziału Hematologii Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze za profesjonalizm, okazane serce, uśmiech oraz troskę podczas długotrwałej opieki nad śp. MARIANEM KOWALCZUKIEM serdeczne podziękowania składa rodzina.
Pielęgniarkom z Oddziału Hematologii Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze za ogromne zaangażowanie, fachowość, cierpliwość i czułość podczas opieki nad śp. MARIANEM KOWALCZUKIEM serdeczne podziękowania składa rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia