Lekarzom personelowi szpitala
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2009
Gazeta Lubuska
Lekarzom, personelowi szpitala za opiekę medyczną, księdzu proboszczowi Michałowi za modlitwę i wsparcie duchowe, rodzinie, znajomym, sąsiadom i wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatniej drodze śp. WERONIKI ŁABUĆ serdeczne podziękowania składa rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia