EWĘ LEWKOWICZ
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.03.2012
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.03.2012
Gazeta Lubuska
"Od życia dużo chciałaś, od siebie wiele dałaś... Walczyłaś, ale przegrałaś. Jak trudno żegnać na zawsze kogoś kto jeszcze mógł być z nami". Żegnamy naszą drogą koleżankę śp. EWĘ LEWKOWICZ Koleżanki z Oddziału Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka oraz koledzy z karetki N Szpitala Wojewódzkiego SPOZOZ w Zielonej Górze.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Iwona
11 l
brakuje nam Ciebie..
12 l
M
12 l
Ewciu tak bardzo tęsknimy.
12 l
Paweł
13 l
I.
13 l
Iwona
13 l
Tęsknię.Iwona
14 l
jagoda
14 l
Iweta
14 l
Asia
14 l
Iweta
14 l
Renata
14 l
Jagoda
14 l
paula f
14 l
koleżanki z oddziału
14 l
Gosia
14 l
Ela
14 l
Przyjaciółki z Oddziału
14 l
Jadzia
14 l
Paweł
14 l
Przyjaciółki z Oddziału
14 l
Irena
14 l
Krzysztof
14 l