Łucjan Kochański

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.10.2011
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 16 października 2011 r.
odszedł od nas ukochany Mąż, Tata i Dziadek
śp
Łucjan Kochański
lekarz stomatolog, Dyrektor Powiatowej Stacji
Sanitarno-Epidemiologicznej w Gnieźnie,
Radny Miasta Gniezna.
Msza święta żałobna odbędzie się w dniu 19 października 2011 r.
o godz. 12.00 w kościele pw. Bł. Jolenty w Gnieźnie, przy ul. Wierzbiczany 10.
Odprowadzenie Zmarłego nastąpi o godzinie 13.30 na cmentarzu św. Piotra przy ul. Kłeckoskiej w Gnieźnie.
O czym zawiadamia Rodzina

Plaża

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy o śmierci
ś + p
Łucjana Kochańskiego
Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gnieźnie
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składają
Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny
oraz
pracownicy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu

,,W wieczystym migotaniu zdarzeń
wędrując w czasie nieskończenie
znalazłem się u progu marzeń
przed labiryntem przeznaczenia"
Czesław Niemen
W dniu 17 października 2011 roku odszedł od nas do Wieczności
ś+p
Łucjan Kochański
Lekarz stomatolog, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie.
Odszedł wrażliwy i dobry człowiek, który uczył nas, jak pracować na rzecz innych. Tak bardzo będzie brakowało nam jego autorytetu i mądrości.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Pracownicy Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Gnieźnie

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Dzisiaj przygotowuję się do wykładu. I po raz kolejny przypominam sobie jak mój dobry Ojciec zabierał mnie ze sobą do chorych dzieci w Mielżynie. Widziałem z jakim poświęceniem leczył te biedne chore dzieci. Widziałem jakim był świetnym lekarzem. Uczyłem się od Niego. Nigdy nie odmówił pomocy cierpiącemu człowiekowi.

Andrzej Kochański


1 r

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia