Maria Cherian
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.09.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.09.2012
Dziennik Polski
Śp.
mgr Maria Cherian
długoletni radca prawny „KRAKCHEMII”, „STOMIL-u”, „PREGIPS-u”,
współzałożyciel Hospicjum św. Łazarza w Krakowie,
Najukochańsza Żona, Mama, Babcia, Siostra i Ciocia
przeżywszy lat 74, opatrzona św. sakramentami, zasnęła w Panu 10 września 2012 r.
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 18 września 2012 r. o godz. 12.20 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku do grobowca rodzinnego,
o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku
Rodzina
Z głębokim żalem i wielkim smutkiem pożegnaliśmy ŚP mgr Marię Cherian Radcę Prawnego Wieloletniego Członka Towarzystwa Przyjaciół Chorych Hospicjum im. św. Łazarza Straciliśmy Przyjaciela pełnego serdeczności i przyjaźni ludziom, biorącego z wielkim zaangażowaniem udział w pracach Towarzystwa. Będzie nam brakowało Jej mądrych rad i ciepłego uśmiechu. Zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci. Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy głębokiego współczucia. Zarząd, Pracownicy i Wolontariusze TPCh Hospicjum im. św. Łazarza
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
leszek
12 l