Mieczysław Gawroński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2012
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12.08.2012 r. zmarł

nasz ukochany Mąż, Ojciec, Teść, Dziadek i Brat

Ś+P

dr n. med. M I E C Z Y S Ł A W G A W R O Ń S K I

specjalista patomorfolog,

emerytowany starszy wykładowca akademicki Uniwersytetu

Medycznego w Poznaniu.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek, 17.08.2012 r.

o godz. 12.30 w kościele pw. św. Jana Kantego

przy ul. Grunwaldzkiej.

Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30 na cmentarzu

Junikowo w Poznaniu.

Pogrążeni w smutku

Żona i Syn z Rodziną

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 12 sierpnia 2012 r. zmarł

Dr n. med. Mieczysław Gawroński

Specjalista patomorfolog

Były Kierownik Pracowni Anatomii Patologicznej

Zakładu Opieki Zdrowotnej Poznań - Nowe Miasto

Rodzinie

i Bliskim Zmarłego

składamy serdeczne wyrazy współczucia

Dyrekcja i Pracownicy

Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi

ś+p
Mieczysława Gawrońskiego
dr. n. med. specjalistę patomorfologa

Człowieka niezwykle skromnego, życzliwego nam wszystkim.
Pozostaniesz w naszej pamięci.

Koleżanki i koledzy z rocznika 1952-1957

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy
wiadomość o śmierci

ś+p
dr. n. med.
Mieczysława Gawrońskiego

Żegnamy człowieka prawego i szlachetnego o wielkiej skromności osobistej, wybitnego naukowca i nauczyciela akademickiego
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Rodzinie śp. Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia,
łącząc się ze wszystkimi pogrążonymi w smutku,
składają
Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej WIL
oraz
Lekarze Wielkopolskiej Izby Lekarskiej

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 12 sierpnia 2012 roku odszedł od nas
ś+p
dr n. med. Mieczysław Gawroński

wybitny specjalista z patomorfologii

Odszedł wspaniały lekarz, przyjaciel i kolega, osoba wszystkim życzliwa,
stały uczestnik naszych spotkań w Klubie Lekarza

Msza św. pogrzebowa odbędzie się 17 sierpnia, o godz. 12.30 w kościele pw. Jana Kantego, pogrzeb tego samego dnia o godz. 14.30 na cmentarzu junikowskim.

Łączymy się w bólu i żalu z żoną Bogusią, koleżanką ze studiów.

Koleżanki i Koledzy, studia w latach 1952-1958.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Moje serdeczne współczucia dla całej rodziny.Był wspaniałym lekarzem ,a przede wszystkim dobrym człowiekiem.Poznałąm go jako kochającego męża,ojca ,brata ,a także człowieka który nie przeszedł obok tych którzy potrzebowali pomocy.

Maria Pawłowska


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały Człowiek i Lekarz

Przyjaciel


1 r

Wyrazy najgłębszego współczucia

Czesław


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marian Krawczyński


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata Rasińska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wdzięczni pacjenci


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia