TERESA FABISZ
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2012
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2012
Gazeta Lubuska
"Nie pytam Cię Boże, dlaczego Ją zabrałeś, lecz dziękuję za to, że nam Ją dałeś" Z głębokim bólem i smutkiem zawiadamiamy, że 7 marca 2012 roku odeszła od nas w wieku 71 lat, kochana ŻONA, MAMUSIA i BABCIA śp. TERESA FABISZ Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 12 marca 2012 roku o godz. 11.50 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie rodzina. Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Panu Doktorowi Marcinowi Napierale oraz całemu zespołowi Oddziału Onkologii Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze za troskliwą opiekę w czasie ciężkiej choroby mojej ŻONY i naszej MAMUSI śp. TERESY FABISZ serdeczne podziękowania składa rodzina
Pani Doktor Dorocie Kazimierczak oraz Pani Małgorzacie Szkudlarek z Hospicjum Domowego "Palium" za nieocenione wsparcie i serce w czasie ciężkiej choroby mojej ŻONY i naszej MAMUSI śp. TERESY FABISZ serdeczne podziękowania składa rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Gabrysia i Roman
14 l