Marian Przybył
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2012
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2012
Dziennik Łódzki
Serdeczne podziękowania dla całego zespołu
oddziału wewnętrznego Szpitala św. Jana Bożego,
a w szczególności dla ordynatora
dr Elżbiety Kędzi-Kierkus za wspaniałą opiekę,
życzliwość i wielkie serce oraz pomoc okazaną choremu
Ś.+P. Marianowi Przybyłowi
składają
Żona Henryka z Rodziną
Pragniemy podziękować całemu Hospicjum „Caritas”,
a w szczególności dr Iwonie Sitarskiej,
pielęgniarkom Agnieszce Kaźmierczak, Bożenie Ziętek
oraz wolontariuszce Ewie Machnikowskiej
za wielkie serce, cierpliwość i pomoc okazaną w ostatnich
i najcięższych dniach choroby
Ś.+P.
Mariana Przybyła
Żona Henryka z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia