Felicja Stanisławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.03.2012
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.03.2012
Gazeta Pomorska
Żyłaś dla nas i dla innych Kochaliśmy Cię wszyscy Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 14 marca 2012 r. odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia śp. Felicja Stanisławska z domu Bruska Msza św. żałobna wraz z pogrzebem odprawiona zostanie dnia 17.03.2012 r. o godz. 11.00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Grucie. Pogrążona w smutku RODZINA
PODZIĘKOWANIE wszystkim, którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek, okazali wiele serca, życzliwości i współczucia oraz tym, którzy uczestniczyli we mszy świętej i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku naszą kochaną Mamę, Teściową i Babcię śp. Felicję Stanisławską z domu Bruska Księżom, Rodzinie, Krewnym, Sąsiadom, Znajomym i Delegacjom za złożone wieńce i kwiaty serdeczne podziękowania składa Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia