Barbara Lorenc
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2012
Dziennik Polski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki mgr Barbary Lorenc,
wieloletniej nauczycielki i działaczki ZNP Kraków Podgórze.
Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy współczucia.
Zarząd oddziału ZNP Kraków Podgórze
SEiR ZNP Kraków Podgórze
’’Rozłąka jest naszym losem,
spotkanie naszą nadzieją’’
Myśleć będziemy zawsze o Tobie...
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 2 lutego 2012 roku,
dzielnie walcząc do końca z ciężką chorobą,
odeszła, pozostawiając nas w wielkim smutku
śp
mgr Barbara Lorenc
z domu Dmytrowska
Pedagog i Nauczyciel
Ukochana Żona, Mamusia, Siostra, Babcia, Teściowa.
Zgodnie z Jej życzeniem, spotkamy się przy urnie z prochami w Sali Pożegnań
na cmentarzu Rakowickim w poniedziałek, 13 lutego 2012 roku
o godz. 12.20, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej
na miejsce wiecznego spoczynku
Pogrążona w bólu
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia