Wstanę Pa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2010
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2010
Nowiny
"Wstanę, Panie, gdy mnie będziesz budził. Teraz pozwól zasnąć, bom się bardzo strudził." Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Pana Profesora Lesława Grzegorczyka Absolwenta naszego Liceum, przewodniczącego II Zjazdu Wychowanków Szkoły. Synowi, Synowej i Rodzinie Zmarłego Profesora składamy wyrazy serdecznego współczucia. Dyrekcja i grono pedagogiczne I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. St.Konarskiego w Rzeszowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia