Tadeusz Janusz Kiełbiński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2012
Dziennik Bałtycki

"Od zmartwień wolny i od trosk pójdę wygrzewać się na trawie.
A czasem gdy mi przyjdzie chęć, z góry na ziemię się pogapię"

27 stycznia 2012 r., w wieku 59 lat, odszedł do Pana nasz ukochany Mąż, Tatuś i Brat

mgr inż. Tadeusz Janusz Kiełbiński
"Migdał"

Absolwent Wydziału Mechanicznego Technologicznego PG, uznany konstruktor, chórzysta, członek SKT "Fify", przewodnik turystyki pieszej, podróżnik, miłośnik kolei i entuzjasta piosenki turystycznej. Człowiek niezwykłej aktywności i pogody ducha, do końca pełen radości, nadziei i optymizmu.

Msza św. odprawiona zostanie w kościele pw. św. Jana w Gdańsku przy ul. Świętojańskiej, 2 lutego 2012 r. o godz. 11.00.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się tego samego dnia o godzinie 13.00 na cmentarzu Witomińskim w Gdyni.

Z nadzieją na ponowne spotkanie:
Marynia, Ola z Marcelem, Karol, Zosia z rodziną

Zapewniamy przejazd autokarem po mszy św. na cmentarz i z powrotem.

Urok kwiatów trwa tylko chwilę... dlatego wdzięczni Przyjaciołom za wsparcie w chorobie Tadzia i zgodnie z Jego wolą prosimy zamiast kwiatów o datki do puszek. Przekażemy je kolejnemu bardzo potrzebującemu pacjentowi Oddziału Hematologii UCK na walkę z chorobą.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Jedno spotkanie - a tyle wspomnień .</p> <p><br /><strong>Kot w pustym mieszkaniu</strong></p> <p>Umrzeć - tego nie robi się kotu.<br />Bo co ma począć kot<br />w pustym mieszkaniu.<br />Wdrapywać się na ściany.<br />Ocierać między meblami.<br />Nic niby tu nie zmienione,<br />a jednak pozamieniane.<br />Niby nie przesunięte,<br />a jednak porozsuwane.<br />I wieczorami lampa już nie świeci........</p> <p>Wisława Szymborska.<br /></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Czarzasta


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marcin Szlązak z rodzną


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KATARZYNA CHOWANIEC


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KATARZYNA CHOWANIEC


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krystyna Chowaniec z dziećmi


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sądziedzi ze Wzg Mickiewicza


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Adam Dunst


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Łysyganicz


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwona Chwalba-​Perlińska


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia