Wiesław Woda
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2010
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2010
Gazeta Krakowska
Składamy serdeczne podziękowania Jego Eminencji Ks. Kardynałowi Stanisławowi Dziwiszowi, Ks. Biskupowi Kazimierzowi Górnemu, Ks. Biskupowi Wiesławowi Lechowiczowi, Ks. Infułatowi Bronisławowi Fidelusowi archiprezbitrowi Bazyliki Mariackiej oraz wszystkim kapłanom za celebrowanie mszy św. żałobnej, odprowadzenie Śp. Wiesława Wody na miejsce wiecznego spoczynku, modlitwę i ciepłe słowa ostatniego pożegnania.
Żona Wiktoria, córki Izabela i Ewa z rodzinami oraz siostra i bracia Zmarłego z rodzinami
Przyjaciołom naszej rodziny Panom dr Andrzejowi Kosiniakowi - Kamyszowi, prof. dr hab. Kazimierzowi Kosiniakowi - Kamyszowi, dr Władysławowi Kosiniakowi - Kamyszowi za wszelkie dobro doznane w obliczu wielkiej tragedii jaka nas dotknęła w związku ze śmiercią naszego męża, ojca, teścia, dziadzia i brata Śp. Wiesława Wody mówimy serdeczne Bóg zapłać.
Żona Wiktoria, córki Izabela i Ewa z rodzinami oraz siostra i bracia Zmarłego z rodzinami
Wszystkim politykom Polskiego Stronnictwa Ludowego z jego Prezesem, Wiceprezesem Rady Ministrów Waldemarem Pawlakiem oraz członkom Rządu, parlamentarzystom Parlamentu Polskiego i Europejskiego z Wicemarszałek Sejmu Ewą Kierzkowską, Przewodniczącemu Rady Naczelnej PSL Jarosławowi Kalinowskiemu, Przewodniczącemu Klubu PSL Stanisławowi Żelichowskiemu, Sekretarzowi Naczelnego Komitetu Wykonawczego PSL Władysławowi Kosiniakowi – Kamyszowi, członkom Zarządu Wojewódzkiego Województwa Małopolskiego z jego Wiceprezesem, Wicewojewodą Stanisławem Sorysem, Zarządowi Krakowskiego PSL z jego Prezesem Andrzejem Kosiniakiem – Kamyszem oraz zarządom powiatowym i gminnym PSL za życzliwość, ogromne zaangażowanie w organizację ostatniego pożegnania Śp. Wiesława Wody oraz za tak liczny udział pocztów sztandarowych i kolegów ludowców z całej Polski serdecznie dziękujemy.
Żona Wiktoria, córki Izabela i Ewa z rodzinami oraz siostra i bracia Zmarłego z rodzinami
Panu Marszałkowi Województwa Małopolskiego Markowi Nawarze oraz całemu Zarządowi, Wojewodzie Małopolskiemu Stanisławowi Kracikowi, Wicewojewodzie Stanisławowi Sorysowi dziękujemy za daleko idącą pomoc, uczestnictwo w Ceremonii Pogrzebowej i słowa otuchy w tych tak trudnych dla nas chwilach po stracie Śp. Wiesława Wody.
Rodzina
Serdecznie dziękujemy Prezydentowi Miasta Krakowa Panu Jackowi Majchrowskiemu za okazaną pomoc w przygotowaniach i organizacji uroczystości pogrzebowych oraz piękne słowa pożegnania Posła na Sejm RP Śp. Wiesława Wody, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem.
Rodzina
Ogromnej liczbie druhów strażaków ochotniczej i zawodowej straży pożarnej z całego kraju, a w szczególności: Komendantowi Głównemu PSP Generałowi Wiesławowi Leśniakiewiczowi, Starszemu Brygadierowi Andrzejowi Mrozowi, Starszemu Brygadierowi Józefowi Galicy, Brygadierowi Bogusławowi Kogutowi, Dyrektorowi Zarządu Wojewódzkiego OSP Kazimierzowi Sademu za bezgraniczną pomoc w organizacji tak smutnej dla nas uroczystości pogrzebu Śp. Wiesława Wody oraz za niezwykle liczny udział pocztów sztandarowych składamy gorące podziękowania.
Rodzina
Wiernym współpracownikom Śp. Wiesława Wody
Piotrowi Filipkowi,
Andrzejowi Harężlakowi,
Janowi Hebdzie,
Barbarze Krzysztofik,
Zbigniewowi Marczykowi,
Ryszardowi Ochwatowi,
Małgorzacie Regulskiej – Hymczak,
Kazimierzowi Sademu
Stanisławowi Sorysowi
Wacławowi Stańczykowskiemu
a także całej rzeszy niewymienionych
za życzliwość, lojalność i bezinteresowne zaangażowanie oraz ogrom pracy włożonej w przygotowanie i uświetnienie jakże smutnej dla nas uroczystości pogrzebowej składamy gorące podziękowania.
Żona Wiktoria, córki Izabela i Ewa z rodzinami oraz siostra i bracia Zmarłego z rodzinami
Ludziom wielkiego serca, którzy w tych bolesnych chwilach wsparli nas słowami otuchy, dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości, wzięli tak bardzo liczny udział w uroczystości pogrzebowej naszego męża, ojca, brata i teścia Śp. Wiesława Wody za obecność, modlitwę, pamięć, liczne intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz okazaną pomoc i serce,
Po staropolsku Bóg zapłać
Żona Wiktoria, córki Izabela i Ewa z rodzinami oraz siostra i bracia Zmarłego z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia