Antoni Tabor
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2012
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2012
Gazeta Wrocławska
Dnia 14 marca 2012 roku odszedł od nas ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek
Antoni Tabor
Odszedł człowiek dobry, szlachetny i sprawiedliwy, który był naszym wsparciem, dumą i miłością.
W życiu swoim piastował wiele zaszczytnych funkcji w Sądach Okręgowych w Jeleniej Górze i Wałbrzychu z siedzibą w Świdnicy oraz Sądach Rejonowych w Zgorzelcu i Lubaniu.
Był cenionym pracownikiem wymiaru sprawiedliwości, prawnikiem, sędzią, wielokrotnie odznaczanym. Ponadto był oddanym nauczycielem, wychowawcą kolejnych pokoleń i korespondentem prasowym.
W życiu prywatnym był serdecznym przyjacielem, sąsiadem, turystą i miłośnikiem przyrody.
Był... po wielu miesiącach zmagania z ciężką chorobą... odszedł.
W naszych sercach pozostał smutek i żal, których nie wyrażą żadne słowa.
Żona, Córka i Syn z Rodzinami
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
Antoniego Tabora
sędziego w stanie spoczynku.
Prezesa Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze i Wałbrzychu
w latach 1981-1990.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy najgłębszego współczucia
składają
Prezes, Dyrektor, sędziowie i pracownicy
Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
M
4 l
Tęsknimy Tato
11 l
Kocham Cię
11 l
julianna twoja mała wnusia
13 l
Grazyna z rodziną
13 l
Julianna i Jędruś
14 l
Julianna i Jędruś
14 l
Małgosia
14 l
Małgosia
14 l
Krystyna Piórek-była pracownic
14 l
Barbara i Kazimierz
14 l