Rodzinom Ofiar katastrofy kolejowej w Chałupkach
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2012
Zawiercie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2012
Zawiercie
W imieniu całej Wspólnoty Samorządowej Gminy Szczekociny składam Rodzinom Ofiar Katastrofy Kolejowej w Chałupkach wyrazy szczerego i głębokiego współczucia. Łączę się również z Nimi w zadumie i pokorze wobec rozmiarów tej tragedii. Wszystkim poszkodowanym, którzy ocaleli, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jestem pełen uznania i dumy dla poświęcenia i odwagi Mieszkańców Gminy Szczekociny oraz wszystkich, którzy brali udział w akcji ratunkowej. Słowa podziękowania kieruję do służb ratunkowych: strażaków, policjantów, ratowników i personelu medycznego biorących udział w akcji. Państwa bezinteresowność i determinacja to postawa godna naśladowania. Dziękuję.
Burmistrz Miasta i Gminy Szczekociny
Krzysztof Dobrzyniewicz
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ula
14 l