Rodzinom Ofiar katastrofy kolejowej w Szczekocinach
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.03.2012
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.03.2012
Dziennik Zachodni
Województwo śląskie pogrążone jest w żałobie.
Z wielkim bólem przeżywam katastrofę kolejową pod Szczekocinami.
Z Rodzinami i Bliskimi Ofiar tej tragedii łączę się w żałobie, składając szczere wyrazy współczucia.
Wszystkim osobom rannym w tej katastrofie, a także tym, którzy ocaleli z niej bez fizycznego szwanku, ale w sercach i umysłach noszą wielki psychiczny uraz, życzę jak najszybszego powrotu do pełni sił i zdrowia.
Niechaj modlitwa i ludzka solidarność ukoją Wasz ból!
Zygmunt Łukaszczyk
Wojewoda Śląski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia