Edward Burkiciak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2012
Głos Wielkopolski
Składam serdeczne podziękowanie
Księdzu Henrykowi Demut, Księdzu Krzysztofowi Młynarczyk,
Proboszczowi Fary w Gostyniu, Wójtowi Gminy Rokietnica,
Przewodniczącemu Rady Gminy Rokietnica, Pani dr Iwonie Rusin,
Radnym, Radzie Sołeckiej Mrowino-Cerekwica, Pracownikom UAM,
Zarządowi Stowarzyszenia Rokietnica 2000, Stowarzyszeniu
„Pod Kasztanem”, Pielęgniarkom oraz wszystkim Krewnym,
Znajomym, Sąsiadom, za tak liczny udział w pogrzebie, zamówione
msze święte, złożone wieńce i kwiaty
ś + p
Edwardowi Burkiciak
składa
Żona
Serdeczne Bóg Zapłać
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia