Tadeusz Motyka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2011
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2011
Kurier Lubelski
W dniu 31 sierpnia 2011 roku odszedł od nas
Tadeusz Motyka
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam podczas Jego ciężkiej i długiej choroby oraz przyszli pożegnać Go w ostatniej drodze.
Szczególnie pragniemy podziękować Lekarzom i Pielęgniarkom z SPSK4, Księdzu Prałatowi Stanisławowi Dziwulskiemu Proboszczowi Parafii Św. Józefa w Lublinie, Radzie Nadzorczej, Zarządowi, Prezesowi mgr. Mieczysławowi Zapałowi, Pracownikom LSS "Społem" w Lublinie oraz Przyjaciołom i Rodzinie.
Żona, Córka i Wnuki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia