Rodzinie Edwarda Wrzalika
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.11.2011
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.11.2011
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Edwarda WRZALIKA wieloletniego pracownika byłego Zakładu Energetycznego Opole Serdeczne wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego składają Dyrekcja i Pracownicy Opolskiego Oddziału TAURON Dystrybucja S.A.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia