Eugeniusz Iwasieczko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.11.2011
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.11.2011
Nowa Trybuna Opolska
W dniu 01.11.2011r. odszedł od nas mgr farm. Eugeniusz Iwasieczko nasz Kolega, wspaniały farmaceuta, całym sercem oddany pacjentom i polskiemu aptekarstwu, wieloletni Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Opolskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej w Opolu Rodzinie zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają członkowie Opolskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej i Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego W Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia