Krzysztof Budziński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.05.2012
Gazeta Pomorska

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, wsparcia duchowego, współczucia i życzliwości oraz wzięli udział w uroczystości pogrzebowej śp. Krzysztofa Budzińskiego w szczególności ks. Proboszczowi Wojciechowi Daneckiemu, ks. Zbigniewowi Ilkowskiemu, ks. Tomaszowi Kusiewiczowi, Rodzinie, Sąsiadom, Koleżankom i Kolegom, Znajomym oraz Akcjonariuszom, Zarządowi i Współpracownikom Struga S.A. za obecność, słowa wsparcia, modlitwę, pamięć, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty serdeczne „Bóg zapłać” składają Rodzice, Brat Janusz i Brat Marcin z Rodziną

Plaża

Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami. Z wielkim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 maja 2012 roku zmarł nagle nasz najdroższy Przyjaciel Krzysztof Budziński lat 26. Łączymy się w bólu z Rodziną PRZYJACIELE

tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież I pozostaniesz w jasnym świecie, jest coś co mrokom się opiera, jest pamięć a ona nie umiera Żegnaj Krzysiu. Rodzicom, Braciom oraz najbliższej Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia TUMIDAJEWICZOWIE i PIASECCY z ROJEWIC

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Krzysztofa Budzińskiego. Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia składają Akcjonariusze, Zarząd i Współpracownicy Struga S.A. w Jezuickiej Strudze

Żyłeś dla nas i dla innych, kochaliśmy Cię wszyscy. Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela Krzysztofa Budzińskiego. Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie składają OLA, LUCYNA, PATRYCJA, MICHAŁ, SZYMON, ADAM, KAMIL, TOMEK, DOMINIK, MACIEJ

To nieprawda, że czas leczy rany. 12 maja 2013 roku mija pierwsza rocznica śmierci Krzysztofa Budzińskiego. Jesteś taką godziną, która już nie wróci, zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci i wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady. Z nieprzemijającym uczuciem bólu i smutku RODZICE, BRAT JANUSZ i MARCIN z RODZINĄ. Msza św. w intencji Zmarłego odprawiona zostanie dnia 11 maja 2013 r. o godz. 17.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rojewicach.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

koleżanka ze szkoły


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia