Tadeusz Mól
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2009
Głos Pomorza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2009
Głos Pomorza
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy naszego Przyjaciela Tadeusza Móla Żonie Krysi i najbliższym serdeczne wyrazy współczucia składają Barbara i Romam Dolata
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ś.p. Tedeusza Móla wieloletniego Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Kolejarz" w Słupsku. Wyrazy serdecznego współczucia Rodzinie i Bliskim składają Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku
lSerdeczne podziękowania dla Przyjaciół, Znajomych i tych, którzy wspierali nas w ciężkich chwilach choroby ś.p. TADEUSZA MÓLA, za okazaną miłość, pomoc i dobre słowo. Składamy podziękowania wszystkim, którzy łącząc się z nami w smutku i bólu uczestniczyli w ceremonii pożegnania. Żona z Dziećmi i Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
GOSIA
16 l
jerzy roszak
16 l
Jan K
16 l
Jan
16 l
maria
16 l
Aneta
16 l
Brygida S.
16 l
Bogusław D.
16 l
Antoni
16 l
Zosia Łachowicz
16 l
Miroslawa AMBROZIEWICZ
16 l
H.T. Sadowscy
16 l
EWA KOCBUS
16 l
maria
16 l
Nina
16 l
Nina
16 l
Nina
16 l
adas
16 l
Barbara
16 l
Barbara
16 l
ZBIGNIEW ŁUKASIK
16 l
ZBIGNIEW ŁUKASIK
16 l
Bogusław Dobkowski
16 l
Stanisław G. z Gdyni
16 l