Teresy Siewierskiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.10.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.10.2011
Gazeta Pomorska
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłabyś z nami” Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 30 września 2011r. po długiej walce z chorobą - zgasł płomień życia naszej ukochanej Żony, Mamy i Babci ŚP Teresy Siewierskiej Nabożeństwo żałobne odbędzie się dnia 5 października br. o godz. 11.30 w kościele pw. Świętej Jadwigi Królowej, przy ul. Wojska Polskiego 7 w Bydgoszczy. Ceremonia pogrzebowa i złożenie urny z prochami na wieczny spoczynek odbędzie się tego samego dnia na Cmentarzu Komunalnym, przy ul. Wiślanej o godz.13.00 o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku mąż Wiesław, dzieci i wnuki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
gosia
14 l