Pani Ewie Podkówce
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2011
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2011
Nowa Trybuna Opolska
„Nigdy nie odchodzi się tak zupełnie, zawsze zostaje się w czyjejś pamięci” Pani Ewie Podkówce Naczelnikowi Wydziału Realizacji Umów Międzynarodowych Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Opolu wyrazy szczerego i głębokiego współczucia z powodu śmierci Męża składają Dyrekcja oraz pracownicy opolskiego Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia