Helena Filar
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.10.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.10.2011
Gazeta Wrocławska
"Każdy z nas kiedyś odejdzie, jednak tak trudno pogodzić się z bezsilnością w obliczu choroby i utraty najbliższej osoby".
Dnia 21.10.2011 r. odeszła do Boga
Nasza Najdroższa
ŚP
Helena Filar
z domu Staniec
Wspaniała Kobieta, orędowniczka dobrego słowa, przyjaciółka wszystkich, których znała. Serce naszej Rodziny.
Byłaś, jesteś i będziesz z nami, choć teraz inaczej...
Na zawsze z Tobą i przy Tobie kochająca Cię miłością bezgraniczną RODZINA.
Msza św. oraz ceremonia pogrzebowa odbędą się w dniu 27.10.2011 r. o godz. 12.00 przy ul. Bardzkiej.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Bądźcie z Lusią i z nami poprzez modlitwę i dobre wspomnienia.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Barbara i Janek
12 l
Barbara Filar
12 l
Barbara Szewczuk
13 l
k.p s.p
14 l