Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Jadwigi Ochmańskiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.08.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.08.2011
Gazeta Pomorska
Podziękowanie. Zamknęły się cudowne oczy, splotły przepiękne dłonie, przestało bić kochane serce. Wszystkim, którzy w tych bolesnych chwilach byli z nami -uczestniczyli we mszy św. i pożegnaniu najdroższej nam Osoby -śp. Jadwigi Ochmańskiej, a w szczególności: księżom z parafii pw. Św. Jana Chrzciciela we Włocławku, rodzinie, przyjaciołom, znajomym i sąsiadom serdeczne Bóg zapłać składają mąż z dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia