STEFAN MIKOŁAJCZYK
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2012
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2012
Gazeta Lubuska
Pogrążeni w smutku i bólu żałości, zawiadamiamy, że 20 marca 2012 roku, zasnął w spokoju, po długiej i ciężkiej chorobie, w wieku 90 lat, śp. STEFAN MIKOŁAJCZYK Kochany i kochający MĄŻ, OJCIEC, DZIADEK i PRADZIADEK, były wieloletni Dyrektor Przedsiębiorstwa Budowlanego w Dębnie, emerytowany Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Gryf'' w Dębnie, miłośnik przyrody, pszczelarz, myśliwy. Dobry człowiek. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 23 marca 2012 roku wystawieniem o godzinie 12.00, w kościele Św. op. Piotra i Pawła w Dębnie. Msza św. o godzinie 13.00 a pogrzeb po mszy św. na cmentarzu przy ulicy Kościuszki w Dębnie. Żona Basia, synowie Bogdan i Marek z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia