Kazimiera Graczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2012
Głos Wielkopolski
Można odejść na zawsze, a być stale blisko
niezmiennie kochanym.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.2.2012 r. odeszła
od nas nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś + p
Kazimiera Graczyk
Msza św. odprawiona zostanie 17.2.2012 r. o godzinie 11.30
w kościele na Starołęce, po czym odbędzie się pogrzeb na miejscowym
cmentarzu.
W smutku pogrążone
Dzieci z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
14 l
Władysława, Andrzej Włodarczak
14 l
G.S
14 l