Jan Gabor
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.01.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.01.2012
Dziennik Polski
Z wielkim smutkiem i głębokim żalem
zawiadamiamy, że w dniu 11.01.2012 zmarł
Ś+P
JAN GABOR
były pracownik Budostal-2 i emerytowany inspektor
Państwowej Inspekcji Pracy w Krakowie.
Pogrążeni w bólu i rozpaczy żegnamy
Naszego Najdroższego i Ukochanego
Męża, Tatusia i Dziadziusia
Rodzina
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie
w sobotę 14 stycznia 2012 o godzinie 13.30
w Kościele pw. św. Grzegorza w Ruszczy
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce
wiecznego spoczynku.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia