Jerzy Sobczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.03.2012
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.03.2012
Gazeta Pomorska
Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek, żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Jerzego Sobczaka, księdzu proboszczowi Sławomirowi Jesse i księdzu Krzysztofowi Pecyna, p. Waldemarowi Rutkowskiemu, rodzinie, sąsiadom, znajomym, p. Ordynator Annie Prabuckiej, lekarzom i personelowi I Oddziału Wewnętrznego Szpitala w Inowrocławiu, nauczycielom obecnym i byłym ze Szkoły Podstawowej w Ludzisku, delegacjom z Cukrowni Janikowo: z NSZZ „Solidarność”, z Klubu HDK, z Działu Energetycznego, delegacji z Kościoła Domowego z Inowrocławia, kolegom, przyjaciołom. Za zamówione msze św., za modlitwę, za złożone wieńce i kwiaty serdeczne podziękowanie składa ŻONA z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
ANNA S.
13 l
córka Monika
14 l
Syn Andrzej z rodziną
14 l
Marcin Ewa Sobczak z dziecmi
14 l
Ania i Jacek T.
14 l