Marian Dobrychłop
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2011
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi Oddziału Kardiologii Szpitala im. L. Błażka w Inowrocławiu oraz lekarzom i pielęgniarkom Oddziału Kardiochirurgii Szpitala im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy składam serdeczne podziękowanie za profesjonalizm w przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego, za uśmiech i serdeczność w trudnych dla mnie chwilach wdzięczny pacjent MARIAN DOBRYCHŁOP z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia