Włodzimierz Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2012
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1.1.2012 r.
po ciężkiej chorobie zmarł nasz kochany Brat
ś + p
Włodzimierz Pawlak
Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 7.1.2012 r. o godzinie 14.30
na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążone
siostry z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
znajoma
13 l