WIELKĄ WDZ
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.01.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.01.2011
Gazeta Lubuska
WIELKĄ WDZIĘCZNOŚĆ ORAZ PODZIĘKOWANIE WYRAŻAMY ZAKŁADOWI POGRZEBOWEMU "ARKA" W ZIELONEJ GÓRZE. Dziękujemy również Ordynatorowi oddziału 10 całego białego personelu szpitala w Torzymiu, rodzinie, przyjaciołom i sąsiadom oraz WSZYSTKIM , którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek, żal i okazali wiele życzliwości odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku Śp. IRENEUSZ PACYNA serdeczne podziękowania składa rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia