Elżbieta Nogaj
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.12.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.12.2010
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 22.12.2010 r. zmarła po długiej chorobie
Elżbieta Nogaj
dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Poznaniu,
długoletni nauczyciel i wychowawca młodzieży,
wspaniała koleżanka
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie
składają
pracownicy szkoły i uczniowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Elżbieta
15 l
Magda i Dominika
15 l
Maria i Krzysztof Bandosz
15 l
Anna Ludwikowska( Waszak)
15 l
KACPER RUBACH SP 6 UCZEN
15 l
Katarzyna Kostrzewa
15 l
Agnieszka Gładziszewsk a
15 l
Marcin Zawadzki
15 l
Agnieszka i Andrzej
15 l
Ewa Kierska
15 l
Anetta Dropińska- Pawlicka SP7
15 l