Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.12.2010
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.12.2010
Nowiny
Z głębokim żalem żegnamy zmarłego w dniu 22 XII 2010 r. Prof. dr . hab. med. Lesława Grzegorczyka, inicjatora i założyciela jednostek medycyny przemysłowej w województwie podkarpackim, który w latach 1959 1973 kreował i rozwijał ideę opieki medycznej nad pracującymi. Do Jego niewątpliwych osiągnięć należy rozwój sieci tych placówek oraz kształcenie specjalistycznych kadr medycznych. Pan Profesor pozostanie dla nas niekwestionowanym autorytetem naukowym i moralnym; będziemy Go wspominać jako wielkiego uczonego i życzliwego medycynie podkarpackiej człowieka. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia. Dyrekcja i Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Rzeszowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia