Rodzinie Wandy Pasiecznik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.07.2011
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.07.2011
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem żegnamy Panią Wandę Pasiecznik emerytowaną nauczycielkę Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu. Rodzinie zmarłej wyrazy współczucia składają DYREKCJA, PRACOWNICY I NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH W OPOLU.
Z wielkim smutkiem żegnamy naszą koleżankę Wandę Pasiecznik z.d Dziurdzia. Wspaniałego pedagoga Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu, dobrego człowieka, osobę wierną w przyjaźni Irena, Basia, Ala, Krystyna, Danuta, Ula.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Natalcia
14 l