Jadwiga Lis
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2011
Głos Wielkopolski
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 30 czerwca 2011 roku po długiej walce z chorobą zmarła nasza Koleżanka
ś+p
Jadwiga Lis
była wieloletnia asystentka dyrektora,
która całe swoje życie zawodowe związała z naszą firmą.
Zachowamy Ją w pamięci, jako uroczą,
pełną życzliwości, ciepła i taktu osobę,
w sposób profesjonalny wypełniającą swoje obowiązki.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym
w Sobocie k. Rokietnicy w dniu 7 lipca 2011 roku
po mszy św., która odprawiona zostanie o godz. 12.00
w tamtejszym Sanktuarium
Narodzenia Najświętszej Marii Panny.
Wyrazy szczerego współczucia składamy
Rodzinie Zmarłej
w szczególności
mężowi, a naszemu koledze, Eugeniuszowi
oraz córkom - Joannie i Patrycji
Kochani, łączymy się z Wami w smutku.
Dyrekcja i Współpracownicy
z Zakładu Gazowniczego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
Mamusiu pamiętam i kocham.
12 l
Kasia i Justyna z Rodzinami
14 l
Sylwia
14 l
Maciej Nowaczyk
14 l
Małgorzata i Edwin
14 l
Wala G.
14 l