Z głebokim żalem przyjęliśmy w
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.04.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.04.2010
Nowa Trybuna Opolska
Z głebokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu naszego kolegi, wieloletniego członka Rady Osiedla "Centrum" Opolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Przyszłość" LUDWIKA DYMKA Zawsze będziemy wspominać Jego entuzjazm, energię, nie zawodność i błyskotliwość. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia - koleżanki i koledzy z Rady Osiedla i pracownicy Administracja Osiedla "Centrum"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia