Tadeusz Sęk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2011
Express Ilustrowany
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2011
Express Ilustrowany
Ze smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 19 czerwca 2011 r. odszedł od nas
Ś+P
Tadeusz Sęk
Były zawodnik Sekcji Bokserskiej KS „Gwardia” Łódź i RKS „Lechia” Tomaszów Mazowiecki
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w piątek, 24 czerwca 2011 r., o godz. 14.00 na cmentarzu rzymskokatolickim w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Smutnej.
Brat Włodek z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia